Zelta Smiltis

Go2holiday

Kūrorts Zelta smiltis, kurā nav vietējo iedzīvotāju, atrodas Melnās jūras piekrastē, 18 km uz ziemeļiem no Varnas un 130 km no Burgas. Kūrorts ieguvis šo nosaukumu pateicoties skaistajai pludmalei ar zeltainajām smiltīm, kura stiepjas 4 km garumā, dažviet platums sasniedz 100 m. Pati jūra ir tīra un dzidra, tieši šī iemesla dēļ , ir saņēmis novērtējumu - «Zilo karogu» par ekoloģiski tīrām pludmalēm. Priežu meža tuvums piešķir gaisam sevišķu sveķa smaržu, kas savienojumā ar jūras smaržu izsauc sajūsmu. Brīnišķīgais parks, kur koku radītais patīkamais vēsums un lieliskās pludmales smiltis sniedz unikālu atpūtu. Šis dabas parks ir izveidojies ilgā laika periodā bez īpašas cilvēku iejaukšanās. Kūrorta centrā atrodas Sv.Jāņa Kristītāja kapliča, bet, uzkāpjot līdz Aladža klosterim, kas uzcelts klintī, var baudīt lielisko jūras ainavas skatu.

Kūrortā ir ārstniecisko minerālūdeņu avoti, un atklātie baseini, kas dāvās Jums veselību un skaistumu. Slavenie minerālavoti harmoniski papildina vietējās iespējas atpūsties un atjaunot spēkus. Uz to ārstniecisko īpašību bāzes ir uzcelti balneoloģiskie un fitnesa centri, kuros tiek piedāvātas dažādas ārstnieciskās-atveseļošanās procedūras.

Pēdējo gadu laikā piedzīvota arī strauja izaugsme un attīstība. Sabūvētas jaunas, modernas viesnīcas, tiek renovētas un pārbūvētas esošās viesnīcas, kuras gaidīt gaida atpūtniekus.

Zelta Smiltīs gardēžiem ir īsta paradīze - šeit atrodas ķīniešu, indiešu, arābu, vācu, pakistāņu, franču, angļu un grieķu restorāni. Neaizmirstamā bulgāru nacionālā virtuve. Lielu iespaidu uz to atstāja Centrālāzijas un Vidusjūras kulināro tradīciju maisījums. Ēdienos ir daudz asu piedevu un dārzeņu.

Zelta Smiltīs ir labi atpūsties ar bērniem. Jūsu bērni šeit būs laimīgi - viņus gaida ūdens kalniņi, bērnu laukumi, piepūšamās pilis, velosipēdi, šūpoles, vilcieniņi, gigantiska dambrete, bērnu diskotēkas.

Kūrortā Zelta smiltis varēsiet bērnus iepriecināt ar Aquapolis ūdens atrakciju parka apmeklējumu. Patiesībā šajā parkā būs jautri visai ģimenei, jo tieši Aquapolis tiek uzskatīts par Austrumeiropas skaistāko ūdens atrakciju parku.

Šeit ideāli apstākļi sporta cienītājiem: jahtas, ūdensslēpes, ūdens velosipēdi, laivas, kuteri, laivas-banāni, tenisa korti, basketbola un rokasbumbas laukumi, boulinga zāles, zirgu audzētava.