Kranevo

Go2holiday


Kranevo ciems atrodas starp kūrortiem „Albena” (2 km) un „Zelta Smiltis”(7 km) skaistā gleznainā vietā - dabas parkā. Šis ciems atšķiras ar mājīgu atmosfēru, klusumu, vienkāršību un īpašu viesmīlību. Ciemā ir kas atšķirīgs no visiem pārējiem kūrortiem: saglabāts patiesais dabas skaistums! Kraņevo var lieliski atpūsties un relaksēties klusumā un mierā, baudot dabu, jūras peldes, saules vannas pludmalē.

Šeit neatradīsiet milzīgas viesnīcas, jo šis kūrorts atšķiras ar mazām mājīgām viesnīcām, villām, pansijām. Gandrīz visas viesnīcas atrodas 300-500 m no pludmales.

Pludmales garums ir 6 km un platums ir ap 100 m. ar kristāldzidru, skaidru ūdeni, smilšainu pludmali, kas ir viena no skaistākajām un lielākajām Melnās jūras piekrastē. Kūrorta sezona ilgst no maija līdz oktobrim, kad vidējā gaisa temperatūra ir no + 20 līdz 28 grādiem, bet ūdens Melnajā jūrā uzsilst līdz + 25 grādiem.

Ciemata centrā ir veikali, restorāni, bāri, valūtas maiņas punkti. Restorāni piedāvā dažādas nacionālās virtuves ēdienus, kā arī varēsiet nobaudīt Bulgārijas nacionālās virtuves ēdienus un vīnus.

Kranevo kūrortā ir plašas iespējas pievērsties sportiskām aktivitātēm - burāt ar vējdēli, braukt ar ūdensslēpēm, katamarānu,velosipēdu, spēlēt pludmales volejbolu, tenisu.

Kūrortā ir iespējams gan baudīt pludmales priekus, gan aktīvi atpūsties, gan doties ekskursijās un iepazīt šīs valsts seno vēsturi un tradīcijas.