Elenite

Go2holidayKūrorts Elenite atrodas Bulgārijas dienvidu krastā, 45 km uz ziemeļiem no Burgasas un 120 km uz dienvidiem no Varnas, 8 km uz austrumiem no kūrorta Saulainais Krasts Stara Planinas kalnu grēdas pakājē. Elenite īpaša ar savu bagātīgo augu valsti un gadsimtiem veciem skujkoku mežiem. Jūras gaisa un skujkoku mežu klātbūtne atstāj ļoti labvēlīgu iespaidu uz veselību. Elenite kūrortā ir sava privātā pludmale, kura ir garāka par 1 km un kristāldzidrais jūras ūdens ar ideāli tīru pludmales joslu. Kūrortā ir modernas un greznas luksus klases viesnīcas, vienstāva un divstāvu villas. Vairums kūrorta viesnīcu piedāvā tūristiem all inclusive sistēmu.

Elinetes kūrortā ir arī padomāts par mazo tūristu izklaidi tur ir uzcelts bērnu izklaides pils “Alladin”, tā ir mini kopija pilij no pasakas “1001 nakts” tajā katru dienu darbojas animatoru grupa, kura piedāvā interesantu izklaides programmu priekš bērniem.

Kā arī šajā kūrortā ir pats lielākais akvaparks “Atlantida” kuru atvēra 2006. gadā. Tajā ir 6 kalniņi no kuriem 2 ir pieejami tikai pieaugušajiem, kā arī dažādas ūdens atrakcijas, kuras atstās patīkamus iespaidus. Šo akvaparku ir plaši iecienījuši kūrorta viesi.

Elinetas kūrortā ir arī citas izklaides priekš bērniem – iekārtoti bērnu rotaļu laukumi ar šūpolēm, organizē dažādus bērnu konkursus, spēles, pasākumus.

Kūrortā atrodas mājīgi restorāni ar eiropas un bulgāru nacionālo virtuvi, kā arī diskotēkas, bāri, kafejnīcas, vīnu pagrabi, veikali un klubi.

Kūrortā darbojas tenisa klubi un ūdenssporta klubi, jahtklubs, tiek piedāvāti visdažādākie aktīvās atpūtas veidi- volejbols, futbols, ūdensvelosipēdi, šaušana ar loku,teniss, un viss tas kalpo tam, lai katrs atpūtnieks šeit pavadītu neatkārtojamu atvaļinājumu.