CEĻOJUMA MEKLĒŠANA

  1. Izlidošana

  1. Ielidošana

  1. Datums

  1. Naktis

  1. Numurs

  1. Izlidošana

  1. Ielidošana

  1. Datums

  1. Izrakstīšana datums

  1. Izlidošana

  1. Ielidošana

  1. Datums

  1. Naktis

  1. Numurs

Apdrošināšana


Veselība

 

Pirms došanās ceļojumā iesakām veikt savas veselības un dzīvības apdrošināšanu  un lūdzam uzmanīgi iepazīties ar apdrošināšanas noteikumiem, kas norādīti polisē. Vēršam uzmanību, ka apdrošināšanas līgums ir atsevišķs līgums ar attiecīgo apdrošināšanas kompāniju un kompānija "FIJI-TRAVEL" nav atbildīga par tā izpildi.

 

Pirms dodieties atpūsties uz eksotiskajām valstīm, iesakām iepriekš konsultēties arī ar ārstu par profilaktiskās potēšanās jautājumiem. Par to ir jāparūpējas un jāuzņemas visas izmaksas pašam tūristam. Papildus informāciju par vakcinācijām Jūs varat saņemt Latvijas Infektoloģijas centrā pa tālruni +371 67014500 vai interneta mājas lapā http://www.lic.gov.lv  .

 

Pēkšņas saslimšanas vai nelaimes gadījumā vērsieties tuvākajā medicīniskajā punktā, slimnīcā vai ar viesnīcas administratora starpniecību izsauciet ārstu, informējiet savu apdrošināšanas kompāniju un "FIJI-TRAVEL" pārstāvi par notikušo.

 

Lielākajā daļā viesnīcu tiek piedāvāti ārsta pakalpojumi. Viesnīcas ārsts parasti pieņem dažas stundas dienā, vai, nepieciešamības gadījumā, ierodas pēc izsaukuma.

Tomēr ne visas medicīnas iestādes sadarbojas ar apdrošināšanas kompānijām, tāpēc par saņemtajiem medicīniskajiem pakalpojumiem, iespējams, vajadzēs norēķināties uz vietas. Šādā gadījumā pieprasiet dokumentus par sniegtajiem medicīniskajiem pakalpojumiem: ārsta izsniegtu izziņu, kurā norādīta diagnoze, ar ārsta zīmogu un parakstu apliecinātu rēķinu par medicīnisko pakalpojumu sniegšanu un kvīti par izrakstīto zāļu iegādi. Ārstēšanos slimnīcā, transportu, ātrās palīdzības sniegtos pakalpojumus Jums kompensēs tad, ja būsiet apdrošinājušies un laikus vērsīsieties pie apdrošināšanas sabiedrības pārstāvja (adreses norādītas polisē), kurš ir pilnvarots parūpēties par Jūsu ārstēšanu un norēķināties par to.

 

Mūsu birojā (FIJI-TRAVEL, Matīsa iela 46A-1) var iegādāties "Baltijas Apdrošināšanas Nams" AAS ceļojuma apdrošināšanas polisi.